English Persian

معرفی مجموعه شرکتهای کیمیا گوهر خاک

شرکت کیمیاگوهر خاک با توجه به تجربه چندین ساله در زمینه مدیریت در بخش کشاورزی، دانش فنی، پشتوانه اعتباری مناسب، توان اجرایی و کارشناسان فنی، با مطالعه¬ای عمیق در زمینه افزایش کمی محصولات کشاورزی در حال فعالیت است و همواره تلاش می کند با استفاده از تجارب کارشناسان داخلی و خارجی نقش اساسی را در ارتقاء خدمات به بخش کشاورزی در سطح کشور ایفا نماید.
در این راستا شرکت کیمیاگوهرخاک سعی نموده تا با تهیه سموم دفع آفات نباتی پرمصرف و کم خطر، گام های موثر و استوار برداشته و زمینه را برای افزایش تولید محصولات کشاورزی فراهم نماید. این شرکت از سال 1386 شروع به فعالیت نموده و هم اکنون به عنوان یکی از 5 برند اول کشور توانسته سهم عظیمی در تولید و واردات انواع نهاده¬های کشاورزی را به خود اختصاص دهد و با توزیع سراسری محصولات در کشور با همراهی نمایندگان انحصاری و مجرب خود سهم بسزایی در تامین سبد کالایی کشاورزان محترم دارا باشد.
شرکت کیمیا گوهر خاک توانسته است طیف گسترده¬ای از کلیه سموم دفع آفات نباتی ( حشره کش، قارچ کش و علف کش) مورد نیاز در بخش کشاورزی را از بهترین برندهای حال حاضر ازکشورهای هند و چین وارد نموده و همچنین برای تکمیل سبد محصولات خود با واردات کودهای پودری، NPK ،کلات آهن، سولفات پتاسیم و نیترات کلسیم از کشور اسپانیا به عنوان شرکتی پیشرو در ارائه خدمات به بخش کشاورزی مطرح باشد.
این شرکت با هدف کمک به تولید ملی و افزایش کیفیت وکمیت محصولات تولید داخل و اشتغال زایی در سال 1389 موفق به دریافت پروانه بهره برداری فرمولاسیون سموم دفع آفات نباتی از وزارت صنایع و معادن بانام شرکت فراورده¬های طیف سبز گردید. کارخانه این شرکت که از سال 1391 شروع به تولید دارای خطوط تولید پیشرفته و مدرن بوده و کلیه سموم با فرمولاسیون- های WP و GR ،SP ،DS ،SL ،EC ،SC ،OD ،EW ،FS ،WG ،CS را تولید می نماید. واحدهای جداگانه فرمولاسیون کودهای کشاورزی و بخش آزمایشگاهی شرکت مجهز به تجهیزات کاملا پیشرفته و تخصصی GC ،HPLC و سایر دستگاههای آزمایشگاهی میباشد. شرکت کیمیا گوهر خاک دارای بیش از 500 توزیع کننده در سراسر کشور بوده وبخش توزیع و فروش محصولات توسط دفاتر و نمایندگیهای مستقر به همراه کارشناسان فروش و فنی در کلیه استانها مشغول به ارائه خدمات وتامین محصولات کشاورزی برای مشتریان خود با قیمت مناسب و در اسرع وقت هستند. تولید سالیانه این شرکت بالغ بر 1000 تن با تنوع بیش از 100 نوع آفتکش و 50 نوع کود بوده است. نظارت و بازدید رایگان از مزارع و باغات، تهیه جزوات آموزشی و ترویجی، برگزاری سمینارهای آموزشی، شرکت در نمایشگاههای تخصصی و خدمات فنی پس از فروش از ابتدا تا انتهای یک فصل زراعی به کشاورز از جمله خدمات بخش فنی شرکت میباشد. تولید محصولات با کیفیت و حضور در نمایشگاههای متعدد در سراسر کشور، نشان دهنده عزم راسخ مجموعه کیمیاگوهرخاک برای ارتقا خدمات کشاورزی وشناساندن هرچه بهتر محصولات تولیدی خود به جامعه کشاورزی و گام نهادن در مسیر سازندگی به سوی ایرانی آباد می باشد.
همچنین به منظور تکمیل تامین نهاده¬های کشاورزی در سبد کالای خود با تاسیس بخش بذر در سال 1399 ارائه خدمات به کشاورزان عزیز را کامل نموده است. این گروه با بهره¬گیری از امکانات موجود خود و برخورداری از اطلاعات به روز جهان و ارتباط با مراکز علمی و تحقیقاتی جهان، امیدوار است که گام مهمی در راستای ارتقاء بخش کشاورزی کشور بردارد.

ارتباط با ما

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، نبش پاساژ گلدیس، کوچه 19 غربی، پلاک 7، واحد 102

تلفن: 44292380-1،44292314-15،44292305-6،44292340-1

فکس: 44292354

پست الکترونیک: kimiyaimport@gmail.com

کد پستی: 1451793531

آدرس تلگرام: https://telegram.me/kimiyagohar